Chemical Guys Cyclone Dirt Trap Car Wash Bucket Insert - Mavi Yıkama Kovası Dirt ( Süzgeç )

YENİ Chemical Guys Cyclone Dirt Trap Car Wash Bucket Insert - Mavi Yıkama Kovası Dirt ( Süzgeç )

DIRTTRAP03

Chemical Guys Cyclone Dirt Trap Car Wash Bucket Insert - Yıkama Kovası Dirt ( Süzgeç ) 


Yıkarken yıkama suyunuzu temiz tutmaya yardımcı olur

Aracın hassas yüzeylerini korumaya yardımcı olur

Kepçenin dibindeki kiri hapseder, temiz suyu en üste doğru filtreler

Yanlış yıkamanın neden olduğu girdapları ve çizikleri azaltır

Maksimum kir tutma ve çizilme azaltma efektleri için kovanın altına sıkıca oturur

İstiflenebilir koruma: Kir siklonunu ve filtre etkisini geliştirmek için aynı hizada istif veya 90 ° döndürme

Kir Tutucu Siklonlar, kiri yıkama suyundan uzaklaştırır ve ayırır

Eldivenleri, fırçaları, havluları ve diğer yıkama araçlarını temizler

Her huninin etrafındaki Cyclone Scrub Ridge, eldivendeki kiri karıştırır ve doğrudan huniye yönlendirir.

Daha temiz yıkama suyu, yıkama sırasında hassas boyanın çizilme olasılığını azaltır

Geometrik Filtreleme Sistemi , filtreleme etkisini en üst düzeye çıkarmak için huni boyutu, yerleşimi ve hacmi arasında mükemmel bir denge kurar

Her türlü araba yıkama kovasına mükemmel uyum ve üstün filtreleme için özel olarak tasarlandı

Hareketli parça yok; Tek kullanımlık filtre yok; Bakım yok

Herhangi bir standart 12 inç çaplı kovaya tam oturur; ürün çapı 10 5/16 inç ölçer

Boya, tekerlek ve ped temizleme kovaları arasında çapraz kontaminasyonu önlemek için birden fazla renkte gelir 

Siz durmaksızın filtreleme suyunu yıkarken Cyclone Dirt Trap kepçe eki kovanızın dibine oturur. Asla durmayan filtre. Siklon Kir Tutucu, Cyclone Kir Tutucu Filtreleme Teknolojisi ile yıkama girdaplarını ve çizikleri ortadan kaldırır. Yuvarlak yıkama ızgarası, çok sayıda siklonik kir hunisi ile aşındırıcı kir ve silt'i temiz ve sabunlu yıkama suyundan ayırır. Kiri temiz ve sabunlu sudan ayırmak, aşındırıcı kalıntıları eldivenden ve dolayısıyla çiziksiz bir araba yıkama için boyadan uzak tutar. Geleneksel yıkama bölmeleri, kiri sudan ayırmak için büyük dikey ızgaralar veya tek kullanımlık ağ filtreler kullanır; bu, her zaman gevşek kirlilik ve aşındırıcı pislikle bulanık bir hal alır. Bu tasarımlar, sadece eldiveni kovaya batırmakla yenildi, Kötü tasarlanmış ekranların dikey açıklıklarından su ve kiri doğrudan iter ve çeker. Kir Tutucunun siklon hunileri merkezcil kuvvet yoluyla kiri ayırır ve yıkama süzgecinin altındaki küçük deliklerden iter. Kir, hunilerin altında kalır ve eldiven sudan çıkarıldıktan sonra uçlardan kolayca geri akamaz. Tek yönlü Cyclone Filtrasyon sistemi, hiçbir zaman değiştirilmesi gerekmeyen ve hareketli parçalara, tek kullanımlık filtreye ihtiyaç duymayan ve kurulumu, kullanımı veya depolanması için bakım veya enerji gerektirmeyen pasif bir filtredir. Kir, hunilerin altında kalır ve eldiven sudan çıkarıldıktan sonra uçlardan kolayca geri akamaz. Tek yönlü Cyclone Filtrasyon sistemi, hiçbir zaman değiştirilmesi gerekmeyen ve hareketli parçalara, tek kullanımlık filtreye ihtiyaç duymayan ve kurulumu, kullanımı veya depolanması için bakım veya enerji gerektirmeyen pasif bir filtredir. Kir, hunilerin altında kalır ve eldiven sudan çıkarıldıktan sonra uçlardan kolayca geri akamaz. Tek yönlü Cyclone Filtrasyon sistemi, hiçbir zaman değiştirilmesi gerekmeyen ve hareketli parçalara, tek kullanımlık filtreye ihtiyaç duymayan ve kurulumu, kullanımı veya depolanması için bakım veya enerji gerektirmeyen pasif bir filtredir. 

Şimdiye kadar kullanabileceğiniz en kolay filtre. Sadece kovaya at. 

Sabun kovasının altına bir Kir Tutucu yerleştirin ve yıkama eldiveni ve suyu araçtan çıkarılan kirlerden uzak tutmak için kovayı durulayın. Diğer yıkama süzgeçleri, hafif malzemeler nedeniyle gevşek bir şekilde oturur ve yüzer, ancak Kir Tutucu, herhangi bir standart kovanın altına sıkıca oturması için özel bir uyum ve yoğun plastik kullanır ve maksimum filtreleme için orada kalır. Suda yüzen kir miktarını ve hassas boya üzerinde girdaplara ve çiziklere neden olan aşındırıcı etkiyi önemli ölçüde azaltmak için iki kovalı yıkama yöntemi ve köpük tabancası ile Kir Tutucuyu kullanın. Her yıkamada Kir Tutucuyu seçin ve herhangi bir araba, kamyon, motosiklet, SUV veya karavanda çiziksiz bir parlaklık sağlayın.

Kir Tutucu Siklonlar, kiri yıkama suyundan uzaklaştırır ve ayırır. Kir Tutucu araba yıkama koruması, aşındırıcı kir ve döküntüleri araba yıkama suyundan ayırmak için yaklaşık 300 siklon hunisi kullanır. Zaten yıkanmış olan kirin arabadan uzak tutulması, aşındırıcı kirle ovmanın neden olduğu girdap ve çiziklerin oluşma olasılığını azaltır. Geleneksel araba yıkama süzgeçleri, bir yıkama kovasının altındaki kiri tutmak için büyük açık ızgaralar ve dikey kanatçıklar kullanır. Bununla birlikte, kirli yıkama eldiveni kovanın içine ve dışına batırmak, tüm kir ve döküntüleri doğrudan ekrana ve temiz suya geri iter ve çeker. Bu, otomobilde zaten yıkanmış olan kiri koltuğa hapseder ve bir sonraki temizleme geçişinde aşındırıcı çizme hareketine neden olur. Kir Tuzağının küçük hunileri, her bir huninin küçük ucundan aşağı doğru siklonik akış oluşturur, Yoğun merkezcil kuvvet yoluyla sudan daha ağır kir parçacıklarını döndürmek. Ekranın dokulu alt tarafı ve küçük delikleri tek yönlü bir valf görevi görür: kir, siklonik kuvvetle hunilerden itilir, ancak koruyucunun altında kalır ve yıkama eldiveni çekildiğinde kolayca suya geri akamaz. Herhangi bir araba yıkama veya tam detay sırasında boyanın çizilme ve dönme olasılığını en aza indirmek için her yıkama ve durulama kovasında Kir Tutucuyu kullanın. 

297 geometrik olarak konumlandırılmış kir tutucu siklon, optimum filtreleme sağlar. Bir yıkama kovasında kir tutmayı ve su akışını en üst düzeye çıkarmak, büyük bir mühendislik gerektirir. Çok fazla delik yerleştirin ve koniler herhangi bir kir parçacığının geçmesine izin vermeyecek kadar küçük hale gelir. Çok az koni takın ve delikler, parçacıkların temiz yıkama suyuna geri akmasına izin verecek kadar büyük olur. Kir Tuzağı'nın benzersiz Geometrik Filtreleme Sistemi, maksimum partikül yakalama için koni boyutu, kir açıklığı çapı, huni aralığı ve stratejik yerleşim arasında mükemmel bir denge sağlar. Kir Tuzağı, araba yıkama kovası filtre teknolojisinin geleceğidir ve araç sahiplerini her araba yıkamada milyarlarca minik girdap ve çizik takmaktan kurtaracaktır.

 Tek Yönlü Filtreleme, yıkama sırasında oluşan çizikleri, girdapları ve boya hasarını azaltmak için Kir Tutucu Siklonların altında kiri tutar. Eski dünya yıkama ızgaraları, suyun ve kirin dikey olarak akmasına izin verir. Kovaya bir eldiven batırıldığında, aşağı doğru kuvvet, suyu ve kiri perdeden aşağı iter, ancak aynı zamanda, çöken kiri doğruca kovanın daha temiz suyuna geri iter. Kir Tutucu ızgaranın dokulu alt tarafı ve küçük delikleri, tek yönlü bir valf görevi görür: kir, siklon hunileri boyunca itilir ve temiz suya geri akamayacağı bir yerde muhafazanın altında hapsolur. Kir Tutucunun Tek Yönlü Filtreleme özelliği, yıkama sırasında herhangi bir araca girdap ve çizik oluşma olasılığını büyük ölçüde azaltmak için kiri temiz yıkama suyundan ve eldivenden uzak tutar. 

Kir Tutucu araç yıkama kepçesi eki, araçları birden fazla şekilde korur. Aşındırıcı kir ve kalıntıları temizleyici yıkama suyundan uzaklaştırmak için her yıkamaya bir Kir Tutucu eki koyun ve kovayı durulayın. Her bir hunideki siklonik etkiyi ikiye katlamak için iki Kir Kapanı üst üste istifleyin ve yıkama suyundan daha fazla kir çekin. Bir Kir Tuzağı 90 ° döndürün, ardından Toprak Kapanı Siklonlarını kademelendirmek için istifleyin, kir partiküllerini içinden geri akması gereken daha karmaşık bir yolun altına hapsedin. Herhangi bir köpük veya mikrofiber parlatma pedinde tam kesme ve düzeltme gücünü eski haline getirmek için Cyclone Scrub Ridges of the Dirt Trap eklentisiyle parlatma ve cilalama pedlerinden kullanılmış bileşiği ve boya kalıntılarını fırçalayın. Kir Tutucunun kullanımları, bir araba yıkama kovası için sadece bir kum korumasının çok ötesine geçer.

Daha ucuz oto yıkama ızgaraları en iyi ihtimalle gevşek bir şekilde oturur ve suyun altında kalacak kadar yoğun değildir. Kovaya birkaç smaç koyduktan sonra, bu yıkama perdelerinin baloncuklarla yüzdüğünü veya garip bir şekilde yanlara doğru sıkışmış su ve kirin serbestçe akmasına izin verdiğini göreceksiniz. Kir Tutucu, üstün filtreleme ve kir durdurma gücü için herhangi bir araba yıkama kovasının altına sıkıca oturacak şekilde tasarlanmıştır. Plastik yıkama kovaları, su ile doldurulduğunda esneyip şişerek şeklini ve iç boyutlarını değiştirir. Kir Tutucu, tam dolu bir yıkama kovasının altına sıkıca yapışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Izgarayı kovanın altına yapıştırmak, Kir Tutucu Siklonlardan aşağı doğru düzgün su akışı sağlayarak durulama ve yıkama kovalarındaki temiz sudan kir ve aşındırıcı partikülleri ayırır. Kir Tuzağı, yıkama eldiveni çıkarılırken bile aşağıya doğru yapışır, Kir tutucu Cyclone hunilerinin ve yıkama ızgarasının dokulu alt kısmının altındaki kir parçacıklarının yakalanmasına yardımcı olur. Her araba yıkamada üstün uyum ve sonuçlar için Kir Tutucuyu Ağır Hizmet Detaylandırma Kovası ile birleştirin. 

Her Dirt Trap kepçe ucu, her kir siklon hunisinin etrafında Cyclone Scrub Ridge halkaları ile kalıplanır. Yıkama liflerinden gömülü kir ve kiri fırçalamak ve çalkalamak için yıkama eldiveni doğrudan Kir Tutucunun üzerine sürün, ardından doğrudan ekin altına huni yapın ve sıkıştırın. Cyclone Scrub Ridges, herhangi bir şönil, mikrofiber veya doğal kuzu yünü araba yıkama eldiveni, doğal araba yıkama deniz süngeri veya domuz kılı yıkama fırçası ile çalışmak için mükemmel bir tutuş ve yükseklik ile tasarlanmıştır. Çıkıntılar, doğal ve yapay lifler üzerinde naziktir ve herhangi bir araba yıkama eldiveni, süngeri veya fırçasını yırtmaz veya tahrip etmez. Ovma çıkıntısıyla araba yıkama eldiveni üzerindeki kiri, tozu, yağı ve kiri vurun, ardından kovadaki temiz sudan uzaklaştırmak için doğrudan kova girişinin altına huni yapın. Kir Tutucunun iki kova yöntemine eklenmesi, normal bir yıkama sırasında herhangi bir girdap veya çizik oluşma olasılığını önemli ölçüde azaltır. Chemical Guys Dirt Trap araba yıkama kovası eki ile eldiveni, yıkama suyunu ve boyalı otomotiv cilası temizleyicisini ve çiziksiz tutun.Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27
Peşin543.02
1 Taksit 543.02 x 1 TOPLAM 543.02
2 Taksit 276.99 x 2 TOPLAM 553.98
3 Taksit 187.64 x 3 TOPLAM 562.91
6 Taksit 98.47 x 6 TOPLAM 590.83
9 Taksit 68.91 x 9 TOPLAM 620.2
12 Taksit 54.52 x 12 TOPLAM 654.27

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÜCRETSİZ KARGO

995 TL ve üzeri alışverişe

  • Marka: Chemical Guys
  • Ürün Kodu: DIRTTRAP03
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 543,02TL
  • Vergiler Hariç: 452,51TL
  • Havale/EFT % 5 İndirim: 515,85 TL