CarPro DQUARTZ Nano-Elmas seramik kaplama 50ml

YENİ Çok Yakında CarPro DQUARTZ  Nano-Elmas seramik kaplama 50ml

CPDQ

CarPro DQUARTZ  Nano-Elmas seramik kaplama 50ml 

CARPRO ŞARTLARI KAPSAMINDA.

CARPRO DQUARTZ  Ürünü satışı sadece profesyonel uygulamacılara yapılmaktadır. 

Araba boyaları giderek daha yumuşak hale geliyor ve sonunda bununla mücadele edecek bir teknoloji geliştirdik.

DQUARTZ, yüzey kalem sertliğini 5 puana kadar artırmak için İşlevselleştirilmiş Patlatma Nano Elmas Tozu kullanan ilk seramik kaplamadır!

Mükemmellik arayışında, DQUARTZ'ı girdaplara ve çizilmelere karşı mekanik direnç sunan ilk kaplama yapan siloksan nano-elmas füzyonuna ve tescilli bir silikon reçineye dayanan gerçekten yenilikçi bir formül geliştirdik. 

DQUARTZ, otomotiv boyası için bağımsız bir kaplama olarak kullanılabilir ve metallerde kullanıldığında aynı sonuçları verir. Sertlik iyileştirmelerinin ötesinde, güçlü kimyasal ve çevresel dirençlerin yanı sıra en büyük gururumuz ve sevincimiz olan parlaklık ve kendi kendini temizleme özelliklerine sahiptir. 

Bununla birlikte, testler sırasında, DQUARTZ'ın kurşun kalem ölçeğinde sertliği ekstra bir puan artıran ve karışıma CQ Professional'ın olağanüstü performansını getiren CQUARTZ Professional ile kaplanmış bir taban kaplaması olarak gerçekten üstün olduğunu gördük. 

Bu inanılmaz yeni teknoloji, aktifleştirilmiş yüzey yapılarıyla birlikte nano elmas partiküllerimizin dikkatlice kontrol edilen boyutu ve küresel şekli ile sağlanır. Bu, elmasların kaplamanın diğer bileşenlerine ve ayrıca yüzeyin kendisine elektrostatik olarak bağlanmasına izin verir. Özünde DQUARTZ, sertliğiyle bilinen havalı bir katkı maddesi içeren sıradan bir seramik kaplama değildir. Elmaslar, DQUARTZ nano yapısının ayrılmaz bir parçasıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÜCRETSİZ KARGO

750 TL ve üzeri alışverişe

  • Marka: CarPro
  • Ürün Kodu: CPDQ
  • Stok Durumu: Çok Yakında
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL
  • Havale/EFT % 5 İndirim: 0,00 TL